Ceník

 

Na každou poptávku Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Naše základní sazba je od 550,- Kč za hodinu. Cena se odvíjí od náročnosti úkolu a času na jeho zpracování.

Pokud máte zájem nás poptávat pravidelně, rádi společně nastavíme individuální balíček.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku!

 

Přehled časů hledání

do 1 hodiny hledání

Např. dárek, zajištění zásilky květin, vyhledání základních jednoduchých informací, bleskové zajištění čehokoliv.

Z

od 2 do 5 hodin hledání

Např. vyhledání dovolené jako celého balíčku včetně zajištění letenek, ubytování v ČR a kdekoliv na světě dle specifikovaných kritérií, kompletní zajištění oslav, svateb včetně ověřování ubytovacích kapacit, podnikových akcí, welness víkendů, výletů pro rodiny s dětmi, atd.

U

od 5 hodin hledání

Např. analýza konkurence trhu, vyhledání kontaktů dodavatelů, vyhledání aktuálních výběrových řízení, rešerše vízové politiky, studium a výtah ze zákonů, hygienických podmínek, norem.

Potřebujete nabídnout nějaký zajímavý výrobek? Připravíme Vám seznam kontaktů pro Vaši cílovou oblast podnikání. Zkrátka najdeme Vám vše, co potřebujete.

Na každý požadavek Vám připravíme obratem cenovou nabídku, dle složitosti zadáni.

Vyhledáme

 

Jak probíhá spolupráce s námi?

01

Zadání poptávky

Klient zadá v poptávkovém formuláři své konkrétní požadavky na vyhledávání.

Vice informací

Čím podrobněji nám popíšete Vaše požadavky do poptávkového formuláře, tím přesnější a efektivnější naše vyhledávání bude.

02

Upřesnění a cenová kalkulace

Na základě zadané poptávky Vám připravíme návrh cenové kalkulace a termínu splnění. 

Více informací

Vaše požadavky si důkladně prostudujeme, v náročnějších úkolů je možné, že Vás požádáme o upřesnění, aby pro Vás bylo naše vyhledávání co nejefektivnější. Pracujeme za 550,- za hodinu a podle odhadu časové náročnosti Vám vyhledávání naceníme.

03

Odevzdání zakázky a platba

S odevzdáním kompletně zpracované zakázky Vám zašleme fakturu za odvedenou práci.

Více informací

Pokud bude nabídka schválena, ihned se dáme do práce, abychom mohli zakázku co nejdříve splnit. Vždy se maximálně snažíme dodržet slíbený termín. Po odevzdání zakázky Vám zašleme fakturu na domluvenou cenu.