O nás

Vize a poslání

Usnadňovat lidem život

Naše vize je pomáhat nejenom našim zákazníkům, ale do budoucna také dalším ženám, maminkám na mateřských, které by si rády udržely svou šedou kůru mozkovou v pozoru. Těšíme se zvyšujícímu zájmu o naše služby a věříme, že brzy posílíme náš tým o další maminky – hledačky Pomůžeme Vyhledáme.

Od nápadu k sebe-realizaci

I my jsme kdysi hledaly, kdo by nám pomohl ušetřit čas a my tak mohly po náročném dni v práci jen zaklapnout počítač… A tak nás to napadlo! Teď už nemusíte kvůli hledání informací trávit hodiny u počítače, rády Vám v tom pomůžeme. Nedělejte něco, co Vás nebaví a bere Vám čas. Uděláme to za Vás! To, co hledáte, vyhledáváme vždy svědomitě a díky našim dlouholetým zkušenostem již velice efektivně. Tímto šetříme nejen Váš čas, nervy, ale i peníze.

– Simča a Renča

Renáta Hošková

Jsem maminka 2 dětí a miluji výzvy!

Pořád potřebuji tvořit vize, jít si za svými cíli a plnit si sny.

Jsem vystudovaná bakalářka v oboru managementu a podnikání a ukořistila jsem titul inženýra v oboru logistiky na dopravní fakultě.

Mám za sebou léta práce na Kypru, Krétě, Korfu, Malorce, či Anglii, které jsem také díky práci mohla procestovat.

Studovala jsem v Holandsku, a tak ovládám anglický jazyk a ráda se rozvíjím všemi směry. Tyto všechny a další mé zkušenosti jsou mi přínosem také v podnikatelském světě Pomůžeme Vyhledáme.

 

Simona kostelecká

Jsem maminka na rodičovské dovolené a kromě péče o tři kluky je mým velkým koníčkem náš projekt Pomůžeme Vyhledáme.

Umožňuje mi zužitkovat mé bohaté pracovní zkušenosti z oboru projektového či procesního inženýrství, organizovanost, kreativita a time management mi nejsou cizí.

Jsem vděčná, že mi náš projekt umožňuje dostat se do nových oborů, míst a ke kontaktům, které bych za normálních okolností neobjevila. A to mě hrozně baví. Zkoumat, analyzovat a vymýšlet všechny možné varianty, jak uspokojit složité požadavky našich zákazníků.

Jak probíhá spolupráce s námi?

01

Zadání poptávky

Klient zadá v poptávkovém formuláři své konkrétní požadavky na vyhledávání.

Vice informací

Čím podrobněji nám popíšete Vaše požadavky do poptávkového formuláře, tím přesnější a efektivnější naše vyhledávání bude.

02

Upřesnění a cenová kalkulace

Na základě zadané poptávky Vám připravíme návrh cenové kalkulace a termínu splnění.

Více informací

Vaše požadavky si důkladně prostudujeme. U náročnějších úkolů je možné, že Vás telefonicky požádáme o upřesnění, abychom vyhledaly opravdu to, co potřebujete. Po pochopení požadavku provedeme prvotní screening informací, na jehož základě odhadneme časovou náročnost splnění úkolu. Pošleme cenovou nabídku s termínem vyhotovení.

03

Odevzdání zakázky a platba

S odevzdáním kompletně zpracované zakázky Vám zašleme fakturu za odvedenou práci.

Více informací

Pokud bude nabídka schválena, ihned se dáme do práce, abychom mohly zakázku co nejdříve splnit. Vždy se maximálně snažíme dodržet slíbený termín. Po odevzdání zakázky Vám zašleme fakturu na domluvenou cenu.